בלינג רינג: קולקציית התכשיטים של לי גרבנאו

כשמדברים על אופנה אנשים ישר חושבים על פרטי לבוש, המעצבת לי גרבנאו הוכיחה שאופנה זה גם בתכשיטים והשיקה קולקציה שגרמה לנו לנצנץ. טבעות מטפסות, צמידי טניס מעוצבים ועגילים שכל אחת חולמת לענוד. ביי לפנטזיה ושלום למציאות

מאת: הדס נתנאל
אומרים שלא כל הנוצץ הוא זהב, המעצבת לי גרבנאו מוכיחה שכל הנוצץ הוא הכי אופנתי שיש. אחרי ששמה הפך למותג שמלות כלה מצליח החליטה גרבנאו לכבוש גם את עולם התכשיטים והשיקה קולקציית תכשיטים חדשה בעיצובה. גרבנאו, שחשפה לראשונה את קולקציית התכשיטים בשבוע האופנה לכלות בניו יורק, בחרה לקרוא לקולקציה הנוצצת בשם Primavera המסמלת אביב ופריחה, אחד המוטיבים הבולטים המאפיינים את דגמיה. "ההשראה לקולקציה הגיעה מאלמנטים של טבע, צמחים, עלים ופרחים וזה מה שאני הכי אוהבת", אומרת גרבנאו ומוסיפה, "אפשר ללכת עם התכשיטים האלו גם ביום וגם בערב, הכל מעוצב מזהב לבן ויהלומים".  

בלינג רינג: קולקציית התכשיטים של לי גרבנאו 1
בלינג רינג: קולקציית התכשיטים של לי גרבנאו (צילום: דביר כחלון)

לי גרבנאו מציגה: מותג נחשק בגיל 30

זה לא פשוט להפוך למותג נחשק בגיל כל כך צעיר, אבל גרבנאו מוכיחה שעם רצון, יצירתיות ואהבה אמיתית הכל אפשרי. הרומן של המעצבת המצליחה עם עולם האופנה התחיל כבר בגיל 22, כאשר מאז הספיקה להציג את דגמיה בשבוע האופנה לכלות בניו יורק, למכור את דגמיה בחנויות ברחבי העולם ולהגשים לכלות רבות את החלום על שמלת הכלה.

"כל פעם זה מפחיד מחדש, אני מאוד קשה עם עצמי", מודה גרבנאו על התהליך שהיא עוברת ועל בניית המותג. עבודות היד המורכבות של גרבנאו ניחנות הן בקולקציית התכשיטים והן בקולקציית שמלות הכלה, שכן כל דגם הוא סטייל העומד בפני עצמו. "ההשקעה בדיטיילים וכל הפרטים הקטנים אלו אחד מאבני הייסוד שלי בתהליך העבודה, מרמת הפריט ועד לאריזה המעוצבת בקפידה", היא מציינת.

הרעיון להקים מותג תכשיטי יוקרה הגיע אחרי שהבינה את הצורך בתכשיטים מסוג זה, את ה'שואו' הבלתי מתפשר שאותו הפריט מוסיף ואת הנצנוץ שעושה את כל ההבדל. "הקולקציה מציעה 50 פריטים כמו עגילים מטפסים, טבעות, צמידי טניס באינטרפרטציה אישית, שרשראות, תכשיטי יד ופריטים נוספים", היא אומרת וממשיכה, "תכשיטי סטייטמנט, פיסים מעודנים וקלאסיים לצד פריטים מקוריים מאפיינים את הקולקציה". החומרים מהם עשויים התכשיטים הם באיכות גבוהה ומוכיחים כי הסגנון העיצובי של גרבנאו הוא בלתי מתפשר - זהב לבן, צהוב וורוד, 14K ,18K ויהלומים באיכות ודרגת ניקיון VS. 

טווח מחירים: החל מ-2,000 שקלים לטבעת.

בלינג רינג: קולקציית התכשיטים של לי גרבנאו 2
תכשיטים מנצנצים מלאי שואו. קולקציית התכשיטים של לי גרבנאו (צילום: דביר כחלון)

בלינג רינג: קולקציית התכשיטים של לי גרבנאו 3
תכשיטים מפסים. קולקציית התכשיטים של לי גרבנאו (צילום: דביר כחלון)

בלינג רינג: קולקציית התכשיטים של לי גרבנאו 4
קולקציה שנוצרה בהשראת הפריחה. קולקציית התכשיטים של לי גרבנאו (צילום: דביר כחלון)

בלינג רינג: קולקציית התכשיטים של לי גרבנאו 5
תכשיטי אופנה מלאים בעוצמה. קולקציית התכשיטים של לי גרבנאו (צילום: דביר כחלון)

בלינג רינג: קולקציית התכשיטים של לי גרבנאו 6
חומרי גלם איכותיים. קולקציית התכשיטים של לי גרבנאו (צילום: דביר כחלון)

בלינג רינג: קולקציית התכשיטים של לי גרבנאו 7
תכשיטי אופנה שעושים את כל ההבדל. קולקציית התכשיטים של לי גרבנאו (צילום: דביר כחלון)

בלינג רינג: קולקציית התכשיטים של לי גרבנאו 8
טבעת מלאה בעוצמה. קולקציית התכשיטים של לי גרבנאו (צילום: דביר כחלון)

מה דעתכם על קולקציית התכשיטים של לי גרבנאו? רשמו לנו בתגובות או בעמוד הפייסבוק של וואלה! מזל טוב